Digitalizácia a správa multifunkcií

FlowCap – komplexný konektor, ktorý umožňuje pomocou multifunkcií previesť papierové dokumenty do editovateľných či prehľadávatelných formátov. Navyše FlowCap ponúka aj široké možnosti spracovania dokumentov. Spracované dokumenty môžu byť následne zaslané do jednej z cieľových destinácií.

SafeQ Monitoring – skvelá kontrola nad všetkými operáciami v rámci vášho tlačového prostredia. Samozrejmosťou sú detailné aj súhrnné reporty obsahujúce užitočné dáta o všetkom, čo vaši zamestnanci vytlačia, skopírujú a naskenujú. Vďaka prehľadnému webovému rozhraniu máte na jednom mieste dáta zo všetkých pobočiek po celom svete, ktoré si môžete ľubovoľne štrukturovať – napr. podľa jednotlivých užívateľoch, oddeleniach alebo projektoch. Mať taký nástroj je jedným z kľúčových predpokladov pre efektívne znižovanie nákladov v dlhodobom horizonte.

SafeQ – vďaka svojej mimoriadnej škálovateľnosti a bohatému rozsahu funkcií vám SafeQ splní takmer akékoľvek prianie, pokiaľ ide o efektivitu a flexibilitu riešenia správy kancelárskej tlače. Vďaka kompletnej modularite je možné túto softvérovú sadu nakonfigurovať presne podľa potrieb jej užívateľov. Ešte lepšie je, že rôzne moduly SafeQ je možné zakúpiť a využívať samostatne alebo v potrebnej kombinácii.

SafeQ Suite – výhodné riešenie všade tam, kde firma potrebuje centrálnu správu tlače a užívateľov, sledovanie tlačových úloh, reporting a rozličné pravidlá pre tlač rôznych užívateľov. Bez ohľadu na to, či je vaša kancelária samostatná a potrebuje iba follow-me tlač alebo či vyžadujete komplexnú správu tlače na viacerých lokalitách, kde môžete odosielať a tlačiť tlačové úlohy po celom svete – SafeQ vám umožní spravovať a účtovať publikácie a súvisiace činnosti centrálne, z jedinej pracovnej stanice.

ABBYY FlexiCapture – inteligentné riešenie pre vyťažovanie dát z dokumentov bez nutnosti ručného vyhľadávania údajov a ich prepisovania alebo kopírovania. Je určené všetkým firmám a organizáciám, ktoré pracujú s desiatkami, stovkami až tisíckami dokumentov denne a hľadajú riešenie, ako zefektívniť procesy súvisiace so spracovávaním dokumentov. Práve im je ABBYY FlexiCapture určené – s jeho pomocou je možné výrazne znížiť dobu potrebnú k spracovaniu dokumentov, významnú časť spracovania plne automatizovať a získaný čas zamestnancov využiť inak.

ABBYY Fine Reader Server – výkonné serverové OCR riešenie pre automatickú digitalizáciu dokumentov. Umožňuje organizáciám a poskytovateľom digitalizačných služieb efektívne prevádzať papierové a obrazové dokumenty do elektronických súborov, vhodných na dlhodobú digitálnu archiváciu a fulltextové vyhľadávanie.

TOPICO s.r.o. ponúka za primeranú cenu vždy niečo viac. Pýtajte sa.